Oferujemy


Zapraszamy Państwa do komfortowych, całorocznych apartamentów przeznaczonych dla 4,5 lub 6 osób. Nasz dom położony jest na skraju małej wioski Jaszkowo, w malowniczym zakolu Warty, zaledwie 40 km na południe od Poznania. Zgodnie z zapisami historycznymi dom został zbudowany z inicjatywy bł. Edmunda Bojanowskiego w 1862 roku. Wielokrotnie przebudowywany, zmieniał swoje przeznaczenie a w 2007 zaczął pełnić funkcję agroturystyki.

Do dyspozycji gości mamy 2 apartamenty. Pozostawiamy książki, mapy, przewodniki o regionie i okolicy, także w języku angielskim i niemieckim oraz quest „ Błogosławiony w Jaszkowie”.

Apartament nr 1 składa się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią oraz łazienki z wanną. Z apartamentu jest wyjście na dwa obszerne tarasy widokowo – rekreacyjne.

Apartament nr 4 z bezpośrednim wyjściem na ogród, składa się z dwóch sypialni, salonu i łazienki. Dom otoczony jest dużym ogrodem. Posiadamy miejsca parkingowe dla samochodów oraz liczne urządzenia rekreacyjne (rowery, kajaki, kijki do nordic walking)

Korzystanie z parkingu, ogrodu, sprzętu rekreacyjnego itp. wliczone jest w cenę wynajmu!